vesti24.mk

Tag : Џош Ирвин

ЗАБАВА

За да не доплаќа за багажот во авион, овој човек смисли како да ја намали тежината на куферот (ВИДЕО)

admin
Џош Ирвин од Глазгов на својот Твитер профил поставил снимка од патување на кое тргнал со семејството, откако службениците на аеродромот на неговиот татко му...