vesti24.mk

Tag : Џо Ломбардо

СВЕТ

Објавени нови страшни снимки од апартманот на смртта во Лас Вегас: Монструмот планирал уште поголем масакр, пронајдено мистериозно сино црево

Ferad Aruc
На компјутерот на 64-годишниот Стивен Педок, масовен убиец кој во Лас Вегас убил 58 луѓе, пронајдени биле неколку стотини снимки од детска порнографија и “вознемирувачка...