vesti24.mk

Tag : Џо Ло

ЗАБАВА

Популарен руски модел тврди дека ја има “најубавата светска задница”! – Галерија

Ferad Aruc
Се чини дека Ким Кардашијан и Џо Ло – две од најпопуларните жени со “големи задници” – конечно се најде  во натпревар во рускиот модел...