vesti24.mk

Tag : Џуди Гарланд

ЗАБАВА

Најтажната холивудска приказна: Животот на Џуди Гарланд (ФОТО)

admin
Проблемите на Џуди Гарланд започнале уште пред таа да се роди. Кога мајка ѝ останала бремена со неа, нејзините родители веќе имале две деца, а бременоста...