vesti24.mk

Tag : Џуд Ло

Uncategorized

Ќерката на познатите холивудски глумци се претвори во вистинска убавица

Ferad Aruc
Ќерката на познатиот холивудски пар, глумците Џуд Ло и Сади Фрост, 17 годишната Ајрис Ло веќе започна да ги нижи своите модни успеси. Иако има...