vesti24.mk

Tag : Џузепе Заноти

ЖИВОТ

Бела Хадид повторно во главна улога во новата кампања на Џузепе Заноти за пролет – лето 2018 година

Ferad Aruc
Преубавата Бела Хадид веќе втора сезона е заштитно лице на модниот бренд Џузепе Заноти. Американската убавица повторно се појавува како главен лик во кампањата пролет...