vesti24.mk

Tag : Џузепе Конте

ВЕСТИ СВЕТ

Трамп ја пронајде својата сродна душа

Ferad Aruc
Тие се и политички аутсајдери, но американскиот претседател зборува за него со воодушевување. Американскиот претседател Доналд Трамп во понеделникот во Белата куќа го поздрави цврстиот...