vesti24.mk

Tag : џуџест раст

ЗАБАВА

Се сеќавате ли на тажното момче кое плачеше и велеше дека ќе си го одземе животот- сега е на уште поголема мака (ФОТО)

admin
Девет годишното момче Квајден Бејлс од Австралија кое пред неколку месеци го растажи буквално целиот свет кога неговата мајка објави видео снимка на која тој...