vesti24.mk

Tag : ТРАВЕЛ

ТРАВЕЛ

Пиво за 1 евро, сангрија за 2: Спакувајте ги куферите и заминете во Лисабон

Ferad Aruc
Долго време одбивав да ја посетам Португалија, не ѝ обрнував толкаво внимание како на другите европски држави, но минатото лето кога ми се укажа можност...
Uncategorized

Предлог: Прекрасни места за незаборавен одмор за двојно помали цени (фото)

admin
Доколку не ви е важно да отидете на море кога се најголемите гужви во шпицот на сезоната, тогаш можете да отпатувате за малку пари во...