ВИДЕО: Насилниците кои тепаа пратеници направиле и групна фотографија за Фејсбук пред спомениците во Жена парк?!

2264

Ви го пренесуваме прилогот кој беше дел од емисијата „Топ тема на ваша страна“, чија тема се насилствата во Собранието на 27 април.

Само една фотографија објавена на Фејсбук може да ги доведе истражителите на Јавното обвинитлество до идентитетот на дел од лицата со фантомки кои беа дел од насилствата во Собранието на 27 април.

извор:либертас

Loading...