vesti24.mk

Category : ХОРОСКОП

ЗАБАВА ХОРОСКОП

За овие хороскопски знаци материјалната сигурност е на прво место

admin
Хороскопскиот знак на кој припаѓаме има свои карактеристични особини, некои се доблести, некои се маани. Иако не треба да го сфаќаме ова премногу сериозно, ако...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Како се справуваат хороскопските знаци со болката?

admin
Секоја личност различно ја поднесува болката, а астрологијата открива како се однесуваат хороскопските знаци кога ќе изгубат некоја блиска личност или ќе се разделат со...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Започнува неверојатно моќен астро- период: На овие три хороскопски знаци ќе им се промени животот од корен во следните 60 дена

admin
Пред два дена започна многу моќен астро период кој ќе трае нешто повеќе од 2 месеци. Овој вид настан се случува многу ретко, па астролозите...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Какви партнерки бираат хороскопските знаци? Овенот сака способни жени, а Лавот има цел список со барања

admin
Ова се карактеристиките што мажите ги бараат во идеалната партнерка, според хороскопскиот знак. ОВЕНОвните паѓаат на силни, способни и независни жени. Тие обожаваат жени кои...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ракот ќе најде нова љубов, Вагата да го слуша инстиктот

admin
ОВЕН Лекциите кои сте ги научиле во минатиот период, конечно, ќе може да ги примените и да наидете на разбирање и поддршка. Се чувствувате тесно во...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Родени под среќна ѕвезда: Ова се најталентирани хороскопски знаци

admin
Секој од нас има некој талент, но некои луѓе едноставно имаат повеќе среќа кога станува збор за учењето, уметноста или спортот. Астролозите сметаат дека хороскопот има...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Полната месечина во Девица ќе влијае најмногу врз овие 3 хороскопски знаци- еве кога ни доаѓа овој ден

admin
Полната месечина во Девица на 27 февруари ќе ви даде можност да се ослободите од сè што веќе не ви служи. Овој период е идеален...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Бикот да избегнува караници, Водолијата да внимава со парите

admin
ОВЕН На полето работа ќе бидете под предизвик. Наидувате на препреки, во соработката, со договорите, со роковите. Овој ден ја подигнува љубовната енергија, па сега лесно...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Вистинско време за нови почетоци за Девицата, Бикот пред тајна врска

admin
ОВЕН Најдобро ќе профитирате низ купопродажба на недвижности, земји и низ работа со храна, а исто така и низ работи поврзани со банкарство, финансии, економија. Сега...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Луѓето во овие хороскопски знаци никогаш не се задоволни, тешко е да функционирате со нив

admin
Овие три хороскопски знаци никогаш не мируваат и постојано нешто прават за да напредуваат во секоја смисла во животот, професионално и рекреациски. Тоа се луѓе...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Што заборава секој хороскопски знак кога ќе најде нов партнер?

admin
Кога во вашиот живот ќе влезе нова личност, неизбежно се случуваат некои промени. Астрологијата открива што се случува во животот на секој хороскопски знак кога...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Близнаците ќе имаат финансиски пораст, Стрелецот расеан

admin
ОВЕН Ќе имате поддршка од личност која е на положба, или е во прашање вашиот шеф. Имате шанса да ја обновите комуникацијата со некоја личност од...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дознајте колку е верен вашиот партнер според неговиот хороскопски знак

admin
Неверството во една врска може да ја урне довербата, која најтешко се гради. Кој од хороскопските знаци е најмногу расположен за неверство и зошто? Листата...