vesti24.mk

Category : ЖИВОТЕН СТИЛ

ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

“Адам ја бара Ева” – реално шоу кои учесниците 24 часа шетаат голи во потрага по љубов.

Ferad Aruc
Доколку мислевте дека сте виделе се во реалните шоуа, се лажете. Реалното шоу “Адам ја бара Ева”, чија изворна земја е Холандија, ги надминало сите...
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ѝ велеле дека е грда и дека не можат да ја гледаат, а денес мажите полудуваат по неа

Ferad Aruc
24-годишната Селин Сентино од Швајцарија потрошила повеќе од 38 илјади фунти на пластични операции, за целосно да го промени личниот опис. Оваа млада дама се...
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се...
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (ФОТО)

admin
Миа Костова пред неколку недели јавно откри дека ги зголемила градите, а сега покажа како изгледа во бикини. Имено водителката на својот Инстаграм профил прв...
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ева Заева изгледаше како принцеза во нејзиниот матурски фустан

admin
Внуката на Зоран Заев, Ева, заврши средно училиште, а потоа следуваше и нејзината матурска вечер. Таа како и другите тинејџерки нестрпливо ја чекаше оваа вечер...
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ѕирнете во домот на Лепа Брена: Еве каде живее балканската кралица (ГАЛЕРИЈА)

admin
Далеку од градскиот метеж во елитна населба недалеку од Белград се наоѓа домот на Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ. Заедно одлучувале за секој...
ЖИВОТЕН СТИЛ

(ВИДЕО) Бизарно слабеење: Памук – диетата повторно во мода

Ivana
Многу девојки во светот се одлучни во својата намера да изгубат неколку килограми. Нивното бизарно однесување и наоѓањето нови начини за губење килограми не запира....
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ

Со деколте до папок: Карлеуша ги почасти своите фанови со ново селфи

Ferad Aruc
Не може да помине ден, а српската пејачка Јелена Карлеуша да не предизвика внимание или најразлични коментари на социјалните мрежи. Како и да е, таа...
ЖИВОТЕН СТИЛ

Осуден е на шокантни 13.000 години затвор, кога ќе видите што правел ќе процените дали заслужил

Ferad Aruc
Пудит Кититрадилок (34) признал дека водел пирамидална шема во која на клиентите им ветувал високи камати. Тајландскиот суд осуди едно лице поради финансиски криминал на...