vesti24.mk
ВЕСТИ

Азманов: Катица Јанева му давала снимки на Боки 13

ECA

Катица Јанева му давала на Боки 13 приватни мои снимки, вели бизнисменот Зоран Азманов во интервјуто на порталот infomax.mk.

-Јас сум иритиран тоа што Катица Јанева му давала приватни мои снимки, бидејќи бизнис снимки нема за мене, бидејќи никогаш не сум работел со државата, ниту пак сум имал телефонски разговори со финкционери, вели Азманов.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts