vesti24.mk
ЗАБАВА

Ако знаете кој е Зоки Шумадинац, мора да ја видите и Цара Мими (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

ECA

Зоки Шумадинац со својата песна „Аутотјун“ ја насмеа публиката од целиот Балкан.

Не навлегуваме дали човекот е само шоумен или нешто друго е во прашање.

Замислете негова женска верзија!

Тоа е Цара Мими.

Погледнете го нивниот заеднички настап. Ако успеете да го гледате до крај, ви честитаме!

извор:курир.мк

Loading...

Related posts