vesti24.mk
ВЕСТИ

Арсовски: Очекуваме дека притисоците и нерегуларностите во вториот круг ќе растат

ECA

Во емисијата „Клик плус“ на телевизијата „21“ гостуваше Димитар Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ, кој меѓу другото истакна дека очекуваат притисоците и нерегуларностите од страна на власта во втор круг ќе растат.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts