vesti24.mk
Uncategorized

Бессрамна: Наташа Беквалац покажа премногу, ги рашири нозете и ја „сликна“ публиката

ECA

Популарната пејаќка на сцена се појави во кусо фустанче, а во текот на настапот во занесот покажа премногу. Посетителите можеа да уживаат во погледот на нејзиното меѓуножје и долна облека.

Наташа е позната по тоа што на своите настапи избира многу провокативна гардероба, а со овој стајлинг ништо не остава на фантазијата.

Loading...

Related posts