vesti24.mk
ЗАБАВА

Бизарно: Човек во Москва го прегази авион, а од овие детали ќе ви се слоши

ECA

Патнички авион кој се подготвувал да полета за Атина од Москва бил оневозможен во тоа откако екипажот пријавил судир со непознат објект.

Веднаш потоа било најдено тело на човек чии лични документи и облека биле растурени на сите страни.

За медиумите Ана Захаренкова изјави дека машкото лице починало на лице место и истото било идентификувано и полицијата била известена за настанот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts