vesti24.mk
ЗАБАВА

Вежба за истегнување за сите што премногу седат (ВИДЕО)

ECA

Многу луѓе веќе голем дел од времето го минуваат седејќи, претежно поради природата на работата.

Без физички активности, нашето тело потешко се движи и почнува полека да акумулира вишок маснотии.

Ова е одлична вежба за истегнување на крстот и кичмата.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts