vesti24.mk
ЗАБАВА

Видео кое го насмеа цел регион, вака не се сече дрво

ECA

Иако бадниково гранче денес лесно да се најде и на пазарите, многу верници сакаат и натаму сами да се потрудат да го донесат во својот дом.

Извесен Дејан од Судлулица имал ист план кој не се одвивал според очекуваното кога тој пристигнал во шумата.

Погледнете го видеото во продолжение.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts