vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Ова урнебесно паркирање ќе ве насмее до солзи- коментарот на видеото е уште посмешен

ECA

На шега многумина знаат дека жените не се многу добри возачи, а се доста лоши кога е во прашање паркирањето, нешто во што ние како медиум не се согласуваме.

На социјалните мрежи се појави едно урнебесно видео од жена како се обидува да паркира автомобил, кое синхронизирано со глас на друг човек го добива својот урнебесен момент.

Паркирањето за многу луѓе без разлика на полот знае да биде проблем, а за оваа жена навистина претставува голем проблем.

Погледнете го ова урнебесно паркирање кое ќе ве насмее до созлзи.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts