vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Падна првото запросување во скопската Зоолошка градина

ECA

На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје денеска беше објавено виде од запросување во дворот на истата.

-Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана и Влатко, нека ви е со среќа, стои во нивниот пост.

Целото видео можете да го погледнете во продолжение, уживајте.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts