vesti24.mk
Uncategorized ЗАБАВА

(ВИДЕО) Сакал да му покаже боречки вештини, но дедото го научил на памет!

ECA

Кога дедо ќе те научи на памет!

Некои дедовци благодарение на здравиот живот, или генетиката, се повитални и од момчињата, а дедото кој можете да го погледнете во видеото под текстот и на стари денови совршено владее со боречки вештини.

Толку добро владее што ниту момчето кое веројатно може да му биде внук не може да го совлада. Момчето застанало во борбена положба, се концентрирал и тргнал во напад, ностарецот ноншалантно ги прочитал сите негови потези и го совладал.

Loading…
Loading...

Related posts