vesti24.mk
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Видео: „Ти си мочко за мене“ – Јонуз го напушти ТВ дуелот со Филип Петровски

ECA

Политичкиот аналитичар Агим Јонуз го напушти вечерашното издание на „Само вистина“ на Канал 5, каде гостуваше со Филип Петровски, откако тој му рече „Вие сте попиле малку пред емисија“.

Јонуз го остави микрофонот и си замина, при што му рече на Петровски: „Ти си мочко за мене“.

извор:пресс24

Loading…
Loading...

Related posts