vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Уникатни рецепти за пица

ECA

Пицата не мора да биде традиционално тркалезна, може да заземе разни форми и облици и пак да биде една, прекрасна, незаменлива – пица.

Тимот на Tasty подготви видео со рецепти како да направите различни видови на пица за секакви прилики и за сечии вкусови.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts