vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Фудбалските способности на оваа риба ќе ве зачудат

ECA

Сопственикот на оваа риба сосема случајно го открил нејзиниот фудбалски талент кога во аквариумот паднало пластично топче.

Тогаш тој одлучил да постави гол спроти неа и да добие неверојатен резултат.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts