vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Човекот ги снимил последните секунди од неговиот живот

ECA

Овој човек кој малку се заигра со својот телефон, снимајќи други девојки, не примети дека го гледа неговата жена.

Погледот на жената укажува на тоа дека овој човек ги снимил последните секунди од неговиот живот.

За што поточно се работи видете од видеото:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts