vesti24.mk
ВЕСТИ

Видео: „Што направија Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда?“

ECA

Граѓани на социјалните мрежи објавија видео кое го нарекоа „Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда“.

Тие направија компилација од настани и чекори на Заев и другите челници на СДСМ.

Погледнете:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts