vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: Ја фати келнерката за задник, но не се надеваше на ваков нокаут

ECA

Надзорните камери снимија необична сцена во едно кафуле, па за кратко време видеото стана хит на интернет.

Имено момчето на поминување ја фати келнерката за задникот, а таа со само еден потег го бутна на земја.

На видеото не е наведено каде е направено, но за кратко време ова видео стана хит, погледнете.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts