vesti24.mk
ЗАБАВА

ВИДЕО: 15 идеи како сами да направите новогодишни украси

ECA

Имате мал буџет и доволно слободно време на располагање? Внесете ја целата ваша креативност и научете нешто од ова видео на BuzzFeed Nifty и сами направете си украси за празниците со кои ќе го разубавите домот и работниот простор.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts