vesti24.mk
ЗАБАВА

Видео кое го вознемири светот: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

ECA

Пет жени се степале среде улица во Саудиска Арабија. Највознемирувачко во ова видео, всушност не е самата тепачка.

Во текот на тепачката, едната од жените, го фрла своето дете и го остава на улица и продолжува да се тепа.

-Видеото го снимиле случајни минувачи, пишува „Дејли мејл“.

Loading...

Related posts