vesti24.mk
ЗАБАВА

Глумење за Оскар: Се обиде да изглуми сообраќајка, сега му се смее цел свет (ВИДЕО)

ECA

На улиците на британскиот град Лутин, пред неколку дена можело да се види необична сцена.

Маж преминувал улица, па возачот бил приморан да застане.

Меѓутоа пешакот тргнал да легне на хаубата, па полека се спуштил на земјата.

Останал да лежи така на патот,  но целата случка делува смешно.

Дали се надевал да исценира сообраќајка и така да земе пари се уште не е познато, но едно е јасно, планот не му успеа.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts