vesti24.mk
ЗАБАВА

Група криминалци се обиде да ограби доставувач на пица: После само неколку секунди сфатија колку згрешиле (ВИДЕО)

ECA

На социјалните мрежи кружи видео снимка во која група мажи се обидува да ограби доставувач на пица.

Група од црномурести мажи седеа покрај зграда додека еден од нив вршеше преговори со доставувачот. Се беше во ред додека не почнаа да паѓаат тешки навреди, после што еден од мажите пробаа да ја украде пицата од доставувачот.

Кога виде дека мажите одбиваат да платат, доставувачот од своите панталони извади скриен пиштол.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts