vesti24.mk
ЗАБАВА

Дете не сакало да ги тргне нозете од седиштето за да седнат други патници, па овој човек му одржа добра лекција (ВИДЕО)

ECA

Едно дете ја научи лекцијата на својот живот додека се возело со метро, а работата да биде позабавна и за нас останатите, една патничка успеа тоа да го сними и да го објави на Твитер.

Детето ги подигнало нозете на седиште и ги раширило така што никој друг не можел да седне до него. Но, тоа не го спречи еден маж да му одржи лекција па само седнал над неговите нозе.

Настанот се случил кон крајот на минатата година, но сега повторно стана вирален:

“Не ја носат сите својата херојска наметка”, заклучија поголемиот дел од Твитер заедницата.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts