vesti24.mk
ВЕСТИ

Директорот на Телма: Не изманипулира гангстерски полусвет

ECA

Директорот и уредник на Телма, Атанас Кироски, кој беше дел од Шарената револуција вели дека луѓето кои седумдесетина дена протестирале за поддршка на СЈО се брутално изманипулирани од еден „обичен гангстерски полусвет“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts