vesti24.mk
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

ECA

Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се долги години заедно и сите сме запознаени со тоа колку е силна нивната љубов но, она што не вчудоневиди беа објавените фотографии од спалната соба на брачниот пар.

Откако се заедно Бијонсе и Џеј Зи, нивната врска беше најозборувана и најактуелна во светот откако тие објавија емотивно видео од церемонијата на обновувањето на заветот, каде што главни ѕвезди беа нивните близнаци Руми и Сер, како и малечката Блу Ајви.

А сега открија уште подлабоки и интимни детали, така што споделија никогаш објавени фотографии од нивната спална соба. На една од нив, Бијонсе е целосно гола, легната во прегратките на нејзиниот сопруг.

На оваа фотографија Бијонсе позира целосно гола на плажа.

Овие фотографии биле објавени во книгата за нивната турнеја “On the Run Tour”.

извор:точка.ком.мк

Loading…
Loading...

Related posts