vesti24.mk
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Ева Заева изгледаше како принцеза во нејзиниот матурски фустан

ECA

Внуката на Зоран Заев, Ева, заврши средно училиште, а потоа следуваше и нејзината матурска вечер. Таа како и другите тинејџерки нестрпливо ја чекаше оваа вечер и се подготвуваше како би заблескала на својата матура, а неколку фотографии сподели на социјалните мрежи.

Долгиот фустан со светки прави Ева да изгледа како принцеза, а комплименти стигаа од сите страни.

Loading…
Loading...

Related posts