vesti24.mk
Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА ЦРНА ХРОНИКА

Еве ја последната објава на Влатко Илиевски пред да биде пронајден мртов

ECA

Македонија утрово се разбуди во шок откако со брзина на светлината се прошири веста дека најпознатиот рокер во Македонија Влатко Илиевски е пронајден мртов во својот автомобил.

Илиевски бил пронајден мртов во својот автомобил „Тојота“ на булеварот „Трета македонска бригада“.

Пејачот инаку пред да биде пронајден мртов вчеравечер во 23 часот, само неколку часа претходно тој на својот Фејсбук профил сподели две фотографии.

извор:точка

Loading…
Loading...

Related posts