vesti24.mk
ЗАБАВА

Емотивно: Татко војник го изненади синот, ќе се расплачете од оваа средба (ВИДЕО)

ECA

Детенце доби изненадување кое ќе го памети засекогаш.

9-годишниот Лука не можеше да ги задржи солзите кога пред себе го здогледа татко си Роб, кој 10 месеци беше на воена служба на Блискиот Исток.

За да го изненади својот син, Роб се вклучи во тренингот на Лука по таеквондо. Додека малото дете тренираше со врзани очи, како негов противник се вклучи Роб. Замислата беше Лука да го познае татко си откако тој ќе му прозбори.

Погледнете ја емотивната реакција:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts