vesti24.mk
ЗАБАВА

ЖЕШКА ПОЛИЦАЈКА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Воопшто нема проблем да ја раскопча својата кошула и да заигра на улица (ВИДЕО)

ECA

Социјалната мрежа ТикТок е преполна со необични, но и интерсени профили.

Сопственичка на еден таков е и разиграната полицајка од Панама, која што воопшто нема проблем да ја раскопча својата кошула и да заигра, па дури кога е и на должност.

@thewomanpolix

Responder a @jorgeivan780 ya lo había subido pero no había encontrado tu comentario 🥰, ##panamatiktok ##panama ##eltornillo

♬ PROBLEMA – Daddy Yankee

Таа со жежок танц предизвика бура нареакции на социјалните медиуми, но нејзиниот идентитет засега се уште останува не откриен.

@thewomanpolix

MENCIONEMOS AL BIG @daddyyankee 🙏🏽😍// Quien sabe cómo se llama el edificio en forma de espiral que se ve atrás y de qué país es?😍💙

♬ PROBLEMA – Daddy Yankee

Таа на социјалната мрежа на ТикТок е препознатлива по своите танци, а за бреме на своите „настапи“ носи маска за заштита од Ковид-19, но и да не ја препознаат нејзините претпоставени.

@thewomanpolix

Responder a @kevinaguilarvallejo ARRIBA ESE ÁNIMO Y A RECUPERARSE PRONTO♥️, DIOS TE BENDIGA🙏🏽✨

♬ 16 shots – 𝑩𝒂𝑩𝒚❥

извор:курир.мк

Loading...

Related posts