vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Жешко видео на Ани -„Црна мачка“: Стриптизетата – соло! (ВИДЕО 18+)

ECA

Кога пејачките имаат нова песна или видео, тие го промовираат по медиумите…. Како што се рекламираат и разни производи и услуги.

Е сега, ако професијата ви е стриптизета, а патем работите во секс шоп, во кој покрај производите се нудат и услуги како еротски танци на шипка или без неа, разни еротски масажи… тогаш рекламата за услугите е исто така неопходна.

Еротски помагала и услуги тешко се рекламираат на радио или на ТВ, па затоа социјалните мрежи се идеално место за реклама на истите. Сајтот на фирмата или личниот профил, сеедно… А зошто да не и обата?

Најпознатиот македонски бренд за секс и еротика со свој сајт и во него таа – најпознатата македонска стриптизета Ани – „Црна мачка“… со ново видео. Стриптизетата – соло! Без наслов, иако слободно може да се нарече:

„Танц со ци*ките“… а повод за да го погледнете, секогаш може да си најдете.

Ани и самата неодамна го најави видеото на својот Фејсбук профил. Велат, еднаш видено како сто пати кажано. Затоа и видеото нема да ви го раскажуваме, туку ќе ве оставиме да го погледнете сами. Единствено нешто што треба да го знаете дека е навистина „жешко“… како и самата Ани – „Black cat“.

Извор: vistina.mk

Ова е линкот, кликнете: https://www.instagram.com/valijantsexshop  и уживајте!

извор:курир.мк

Loading...

Related posts