Uncategorized

Заводлива и гола и облечена

ECA

Таа е олицетворение на убавина. Владее суверено на модните писти иако има 36 години. Најчесто ќе ја видите во костим за капење, но таа навистина има што да покаже

Социлајната мрежа „Инстаграм„ и профилот на супер моделката Алесандра Амбросио се сигурен доказ за неколку работи: бикини, прекрасни плажи, и секси фотографии. Бразилската убавица не е срамежлива воопшто кога станува збор за облекување костим за капење. Постојано се фотографила речиси гола, но ова не е ништо ново со оглед на тоа што и на ревиите од „Викторија с Сикрет“ носи „оскудна“ облека. Алесандра е мајка на две деца и се уште игледа сески, заводливо и неодолливо. Го одржува своето тело благодарејќи на ригорозни вежби и многу пливање.

Подготви: Н.Т

Loading...