vesti24.mk
Uncategorized ЖИВОТ

Заев и Димитров возат мотори по Струмица! (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

ECA

Премиерот Заев и министерот за надворешни Никола Димитров неделно возат мотори низ околината на Струмица и уживаат во пријателски ручек во еден од најдобрите струмички ресторани.

Loading…
Loading...

Related posts