vesti24.mk
ЗАБАВА

Змии направиле колапс во сообраќајот- возачите нервозно чекале да заврши нивната љубовна романса (ВИДЕО)

ECA

Две кралски змии направиле вистинско шоу во сообраќајот откако решиле да се парат среде автопат во Калифорнија.

Змиите очигледно не ни биле вознемирени од нервозните возачи кои мораа да ги запрат своите возила чекајќи змиите да ја завршат романсата.

Еден од сведоците решил да го сними целиот чин, а за Дејли Мејл изјавил дека змиите воделе љубов дури 10 минути.

На почетокот сите мислеле дека змиите се борат, но брзо сфатиле дека станува збор за љубовна акција, погледнете.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts