vesti24.mk
ЗАБАВА

Избрани 10 најатрактивни мажи за 2018

ECA

Според мислењето на корисниците на социјалните мрежи направена е листа на десет најатрактивни мажи за 2018 година.

На прво место е јужнокорејската ѕвезда, 22 годишниот Киму Техвунгу познат како пејач, актер и продуцент.

Чагатај Улусој, турски актер и модел

Хенри Кавил, актер

Џејми Дорнан, актер

Мајкл Б. Џордан, актер

Вилијам Леви, актер

Макси Иглесијас, актер

Марлон Тексеира, модел

Тони Махфуд, актер

Зејн Малик, пејач

извор:курир.мк

Loading...

Related posts