Uncategorized

Ирина Шајк одлучи да ја покаже својата природна убавина ( ФОТО )

ECA
Ирина Шајк и Бредли Купер пред еден месец стана родители на девојчето Ле Де Сиене, но за време на викендод Ирина и Бредли одвоија време и за себе, па се провозија со луксузен мотор низ патоите на Лос Анџелес.

31-годишна манекенка одлучи да ја покаже својата природна убавина.

Сопругот на Ирина последниве недели е зафатен со снимање кој го режора и во кој ја глуми главната улога со Лејди Гага.

Loading...