vesti24.mk
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување

ECA

Жена од Кина која тргнала на состанок за малку ќе останела мртва откако паднала во базен преполн со ајкули, пренесуваат светските медиуми.

Овој инцидент се случил во еден трговски центар каде девојката поминувала преку ходникот, а потоа пропаднала во дупка која служела за хранење на ајкулите.

Колегите и чуварите брзо реагираа, а девојката веднаш била извлечена на сигурно, погледнете:

Loading...

Related posts