vesti24.mk
ЗАБАВА

Камерите фатија доста необичен крадец: Нема да верувате што гледате (ВИДЕО)

ECA

Во еден арапски град, во вечерните часови во двор на недовршена куќа влезе крадец. Тој не знаеше дека во куќата се поставени камери.

Како што се очекува во ваквите ситуации оние кои провалуваат, да бегаат со вреден плен, сите ги изненади кога крадецот украде само една коза.

Доста смирено, и помогна на козата да се качи и прескокне оградата, а како тоа изгледаше, погледнете во видеото:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts