Uncategorized

Конечно целиот македонски настап: Јана Бурческа со „Dance Alone” на големата Евровизиска сцена (видео)

ECA

Јана Бурческа денеска ја имаше и втората проба на Евровизија. За првпат имаме можност да го видиме целиот настап од три минути, заедно со нејзиниот аутфит, креација на Антонија Ристеска.

Loading...