vesti24.mk
Uncategorized

Кристијано Роналдо со девојката Џорџина Родригез на романтичен одмор

ECA
Кристијано Роналдо се релаксираше покрај базен во најлуксузниот ресорт на Ибица со неговата 23 годишна девојка Џорџина Родригез. Судејки по сликите можеме да заклучиме дека славниот пар ужива во својата врска, и како што се гледа по сликите и двајцата се во одлична физичка форма.

За вас одбравме неколку фотографии од одморот на славниот пар:

При објавување на материјали од порталот Vesti24.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Loading...