vesti24.mk
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Македонската водителка ги покажа новите силикони во бикини (ФОТО)

ECA

Миа Костова пред неколку недели јавно откри дека ги зголемила градите, а сега покажа како изгледа во бикини.

Имено водителката на својот Инстаграм профил прв пат објави фотографија во костим за капење каде до израз доаѓаат нејзините нови силикони, погледнете.

Инаку откако таа ја објави фотографијата доби само пофални зборови за нејзиниот нов изглед.

Loading…
Loading...

Related posts